Kaip operatyviai parduoti seną automobilį?

Ar jau kurį laiką svarstote, ką daryti su senu automobiliu, kuris, atrodo, nebenuvažiuoja toliau nei auto servisas, kadangi nuolatos genda? O galbūt jūsų galvos skausmas daužtas, defektų turintis automobilis, kuris neturi galiojančio techninio apžiūros paso? Sprendimas gali būti paprastas – automobilių supirkimas, kuris operatyviai ir sklandžiai suteikia galimybę užsidirbti atsisveikinant su sena transporto priemone.

Nuo ko pradėti?

Automobilių supirkimas yra greita ir paprasta paslauga, neužimanti daug jūsų asmeninio laiko, kadangi viskuo pasirūpina supirkėjai. Tai reiškia, jog pardavėjui tereikia paskambinti tinklapyje nurodytu telefono numeriu arba užpildyti automobilio pardavimo formą, nurodant transporto priemonės pagaminimo metus, modelį, markę bei asmeninius kontaktinius duomenis. Automobilių supirkėjai susisiekia su pardavėju vos per 10 minučių, todėl tai ypač pagreitina auto supirkimo procesą. Taip pat supirkėjai atvyksta į pardavėjui tinkamiausią vietą, kurioje galima apžiūrėti parduodamą automobilį, o esant teigiamam sandorio sprendimui, sutvarkomi dokumentai. Sandorį vainikuoja apmokėjimas už transporto priemonę – sumokama grynais pinigais iškart.

Automobilių supirkimo nauda

Kadangi bet koks automobilis laikui bėgant nuvertėja, gali imti rūdyti, prireikia keisti įvairias detales naujomis, specialistai pataria nelaukti, kol automobilį apims korozija ir šiam esant senam, nebenaudojam, imti ir parduoti pačiu greičiausiu būdu, papildančiu kišenę pinigais – kreiptis dėl automobilio supirkimo. Automobilių supirkimo paslaugos yra teikiamos visoje Lietuvoje, nuo pirmadienio iki sekmadienio – be laisvadienių, todėl nesvarbu, kurią savaitės dieną nusprendėte atsisveikinti su sena transporto priemone. Taip pat jeigu parduodate nebevažiuojantį, turintį defektų automobilį, ne bėda, kadangi pasirūpinsime jo transportavimu. Verta paminėti, jog automobilių supirkėjai moka daugiau negu gautumėte metalo lauže, todėl tai tampa dar viena priežastimi, kodėl automobilių supirkimas yra naudingesnis už kitus transporto priemonės pardavimo būdus.

Brangus automobilių supirkimas yra ne tik naudinga, bet ir patikima paslauga, leidžianti užsidirbti, o gautus pinigus pridėjus prie turimų santaupų – įsigyti naujesnę transporto priemonę. Bet kokios techninės būklės norimas parduoti automobilis, supirkėjams yra parduodamas palankia rinkos kaina, todėl negaiškite laiko parduodamos transporto priemonės skelbimų kėlimui į portalus ir atsisveikinkite su senu automobiliu greitai bei pelningai.

Norite sužinuoti savo automobilio supirkimo kainą?

Image
Automobilių supirkimas
MB Vilmera

Automobilių supirkimas © 2023 Visos teisės saugomos.

Automobilių supirkimas © 2023 Visos teisės saugomos.