Neeksploatuojamas automobilis - galimybė užsidirbti?

Neeksploatuojami automobiliai, laikomi daugiabučių transporto priemonių stovėjimo aikštelėse, yra tapę nemenka problema. Kaimynai pyksta dėl užimamos vietos, o automobilių savininkai susiduria su nežinojimu, ką daryti su nebetinkama važiuoti transporto priemone. Daužti, su defektais, detalių neturintys automobiliai taip pat yra pavojingi keliuose, todėl su jais tampa būtina atsisveikinti.

Jeigu norite paprastai ir greitai atsisveikinti su nebenaudojama transporto priemone, automobilių supirkimas yra paslauga, kuri greičiausiai atlaisvins vietą aikštelėje bei papildo jūsų kišenę pinigais. Patogu tai, jog automobilių supirkėjai dirba visoje Lietuvoje, pasirūpina nebevažiuojančio automobilio transportavimu, dokumentais ir su pardavėju atsiskaito nedelsiant. Asmuo, norėdamas parduoti seną transporto priemonę, gali kreiptis telefonu arba užpildyti tinklapyje esančią pardavimo formą, kurioje reikia nurodyti automobilio modelį, markę, pagaminimo metus ir asmeninius kontaktinius duomenis, kuriais supirkėjai galės su jumis susisiekti bei pasiūlyti pardavimo kainą.

Garantuojamas paprastas pardavimo procesas

Pastebima, jog vis daugiau žmonių automobilių supirkėjams parduoda ir tvarkingus, važiuojančius automobilius, kadangi tai yra vienas greičiausių būdų užsidirbti. Jeigu informaciją apie norimą parduoti automobilį talpinsite internetu į socialinius tikslus, specializuotus skelbimų portalus, gaunami skambučiai neužtikrins, jog transporto priemonę parduosite. Sugaišite laiko susitikimams su galimais pirkėjais, o galiausiai liksite nieko nepešę. Tuo tarpu kreipiantis į auto supirkėjus, šie patys susisiekia su dominančios transporto priemonės savininku ir garantuoja greitą pardavimo-pirkimo procesą.

Supirkimas brangesnis negu metalo laužas

Neturintis galiojančio techninės apžiūros paso, detalių, turintis įvairių defektų senas automobilis yra ne tik nesaugus kelyje, bet ir nesuteikiantis komforto vairuojant. Šiais laikais nauji automobiliai pasižymi išskirtine įranga, novatoriškomis technologijomis, patogumu, taupumu bei išskirtiniu komfortu. Todėl jei jūsų senasis automobilis ypač daug laiko praleidžia auto servise, nuolatos genda, rūdija, pats metas pagalvoti apie automobilio supirkimą ir galimybę vėl pajusti važiavimo džiaugsmą. Automobilių supirkimas – tai operatyvi ir sklandi paslauga, suteikianti galimybę užsidirbti, atlaisvinti vietą garaže ir dairytis naujos transporto priemonės.

Norite sužinuoti savo automobilio supirkimo kainą?

Image
Automobilių supirkimas
MB Vilmera

Automobilių supirkimas © 2023 Visos teisės saugomos.

Automobilių supirkimas © 2023 Visos teisės saugomos.